Kelly215

Ahoj chci se zeptat jak se dá do člámku na blog dát winrar soubor aby si ho lidi mohli stáhnout do počítače děkuji za vš

Odpovědi
Bedy

Proč zakládáš novou otázku? Když už jsme u toho – kde máš blog založený?
Ono někteří poskytovatelé nedovolují nahrávání (některých) souborů. Proto bude lepší to nahrát třeba na Edisk.cz či Ulož.to a hodit odkaz na blog, aby si to ti lidé stáhli.
Doplňuji:
Blog.cz nějak moc dobře neznám, kdo ví, jestli tam jde vůbec nahrávat takový soubory.
Pokud jsi na blog v minulosti nahrávala nějaký obrázky, tak by měl být postup stejný.

Pokud tam je možnost jen nahrávání obrázků, máš smůlu a budeš muset ty RAR soubory nahrát třeba na edisk.cz či to uloz.to, euroshare.eu, apod. a na své stránky vložit jen odkaz.

Prostě řada poskytovatelů to má záměrně nastaveno, aby si lidi z toho nedělali skladiště souborů a aby zbytečně nezatěžovali servery stahováním takto objemných balíků.