Avatar uživatele
Eluš

Ahoj chci se stát letuškou, ale měřím „jen“ 150 cm… Někde jsem četla že minimální výška je 160 cm :// Mám šanci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3929 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Pokud to je v podmínkách výběrového řízení, tak asi ne.

Zdroj: http://www.cas­pr.cz/ilekce_1­.php

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Však nejsou jediné aerolinky na světě… můžeš to zkusit třeba u korejských…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

máš, jen budeš muset narůst…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

zistite, prečo iba 160 cm.
ak máte predpoklady – ovládate jazyky, máte kurzy prvej pomoci, nejakú prípravu, čo k tomu treba (neviem – psychológia, nejaké hotelové služby, odborné znalosti, zdravotný stav) a napriek tomu vás neprijmú kvôli výške, zvažoval by som žalobu pre diskrimináciu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Jednou v televizi dávali příběh holčiny, co chtěl být letuškou, ale byla příliš malá.

Rozhodla se jít na operaci prodloužení nohou, jednou už jsem tu o tom psal. Zloměj ti kosti na obou nohou, přišroubujou ti na ně takový montážní ortézy a každej den to povytahuje o milimetr nebo tak nějak. Problém je v tom, že za 1) to trvá minimálně rok, než budeš moct zase chodit a za 2) ty kosti můžou bejt potom křehký a nemusej udržet tvoji váhu, a když si je zlomíš, budeš muset další půl rok ležet. A tohle všechno už budeš mít doživotně. Tady je něco o tý operaci > http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1095946610-diagnoza/182-prodluzovani-koncetin/video/

Ale každopádně bych to zvážil, ta holka z mýho příběhu tohle všechno vydržela, a nakonec to stejně nestačilo. Ale i kdyby tobě se to povedlo (což si nejsem jistej, jestli do toho doktoři vůbec pudou, protože 10 cm je skutečně moc), tak co když tě pak nevezmou? Skutečně chceš tohle celý martýrium + riziko nemožnosti normální chůze až do konce života podstoupit?

Nehledě na to že celej ten zákrok stojí docela dost peněz, nicméně ptala ses na šanci, šance tu je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek