Patrik Kaše

Jmenuji se Patrik a chci natáčet na YT, poradíte, jakou přezdívku si zvolit?

Ahoj chci natáčet na YouTube a jmenuji se Patrik a nevím jakou mám mít přezdívku pomůže mi někdo???

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle je tady už asi po miliontý. A znova se zeptám úplně stejně jako vždycky.

Když si nedokážete ani vymyslet jméno nebo nick, kdo vám bude vymejšlet nějakej obsah?

Další odpovědi
CTTON

Patrik123

Pruzkumnik

PaťaNaKaši(jsi li z moravy tak PaťaNaKašu)

Drap

Kirtap

Emefej

Proč přezdívku? Já se jmenovat Kaše, tak po žádné přezdívce neprahnu.