Avatar uživatele
zhuzupets

Ahoj chci koupit dceři 17let k vánocům tablet,moje představa je do 2000Kč. Nerozumím tabletům,poradíte mi jaký koupit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Ta částka se mi zdá dost nízká.Ale stejně bych na nákup takového dárku vzal dceru s sebou.Ona bude nejlépe vědět jaký se jí hodí,a nemusí se po svátcích snažit o jeho výměnu.U nás to tak fungovalo k oboustranné spokojenosti,a dceři vůbec nevadilo,že to nebylo překvapení.Ono se pod tím stromečkem,pro ní vždy nějaké překvápko našlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Cena je skutečně dost nízká, podívej se na proto na odkaz. A poradil bych se s dcerou – co se týče výběru.

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=Tablety

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
D4vid

Zkuste nějaký vyrobený v asii, se systémem Android. Nejlevnější co jsem videl se pohyboval kolem 100$, co se týče kvality tak ta bude odpovídat ceně. Myslím že pokud chcete dceři koupit něco takového pak více ocení netbook než tablet za 2000kč který může mít softwarové problémy které nevyřešíte…

Zdroj: http://www.de­alextreme.com/p/8-touch-screen-lcd-google-android-2-2-tablet-pc-w-wifi-camera-tf-arm-v5-349-79mhz-71179

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

koupit takovou věc bych se rozmyslela, jestli teď na ni mám nebo nemám a zda ji chci vůbec koupit a vložila bych do ní víc peněz ,aby byla kvalitnější …nebo se rozhodnout třeba pro splátky a vybrat opravdu už lepší

to je jen můj názor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pri súčasnej verzii android 3 a 4 kupovať tablet sa nižšou verziou sa veľmi neoplatí. Ale v tejto cenovej relácii sú práve tieto zastaralé.
Aj s novou verziou dokážete lacno vydražiť cez Ebay, ale je to dosť rizikové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ivetka303

Tablet za 2000Kč? Nebude kvalitní, je možné, že ho bude dcera později reklamovat..
Raději bych připlatila za kvalitu, než potom řešit nepříjemnosti..
Kupte přes internet – ceny jsou výhodnější. Pozor kupujte z oficiálních webů – ne přes bazary

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek