zhuzupets

Ahoj chci koupit dceři 17let k vánocům tablet,moje představa je do 2000Kč. Nerozumím tabletům,poradíte mi jaký koupit?

Nejlepší odpověď
tom004

Ta částka se mi zdá dost nízká.Ale stejně bych na nákup takového dárku vzal dceru s sebou.Ona bude nejlépe vědět jaký se jí hodí,a nemusí se po svátcích snažit o jeho výměnu.U nás to tak fungovalo k oboustranné spokojenosti,a dceři vůbec nevadilo,že to nebylo překvapení.Ono se pod tím stromečkem,pro ní vždy nějaké překvápko našlo.

Další odpovědi
beer

Cena je skutečně dost nízká, podívej se na proto na odkaz. A poradil bych se s dcerou – co se týče výběru.

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=Tablety

D4vid

Zkuste nějaký vyrobený v asii, se systémem Android. Nejlevnější co jsem videl se pohyboval kolem 100$, co se týče kvality tak ta bude odpovídat ceně. Myslím že pokud chcete dceři koupit něco takového pak více ocení netbook než tablet za 2000kč který může mít softwarové problémy které nevyřešíte…

Zdroj: http://www.de­alextreme.com/p/8-touch-screen-lcd-google-android-2-2-tablet-pc-w-wifi-camera-tf-arm-v5-349-79mhz-71179

hanulka11

koupit takovou věc bych se rozmyslela, jestli teď na ni mám nebo nemám a zda ji chci vůbec koupit a vložila bych do ní víc peněz ,aby byla kvalitnější …nebo se rozhodnout třeba pro splátky a vybrat opravdu už lepší

to je jen můj názor

led

Pri súčasnej verzii android 3 a 4 kupovať tablet sa nižšou verziou sa veľmi neoplatí. Ale v tejto cenovej relácii sú práve tieto zastaralé.
Aj s novou verziou dokážete lacno vydražiť cez Ebay, ale je to dosť rizikové.

Ivetka303

Tablet za 2000Kč? Nebude kvalitní, je možné, že ho bude dcera později reklamovat..
Raději bych připlatila za kvalitu, než potom řešit nepříjemnosti..
Kupte přes internet – ceny jsou výhodnější. Pozor kupujte z oficiálních webů – ne přes bazary