Verka.Nem

Ahoj, chci jet na Erasmus a chtěla bych zlepšit angličtinu. Doporučili byste mi nějakou dobrou jazykovku? Levně, v Brně

Ahoj, chci jet na Erasmus a potřebovala bych se rozmluvit anglicky. Doporučili byste mi nějakou kvalitní jazykovku? Levně a v Brně

Nejlepší odpověď
crewTa

Ahoj, pro výběr jazykovky doporučuju všem stránky www.fairlist.cz, já si tam vybral super kurz. Tobě ale může vyhovovat něco jiného, tak se tam mrkni sama, určitě si vybereš. Jsou tam hodnocení a slovní popisy jednotlivých škola a kurzů. :)
Doplňuji:
A dávají tam na každý kurz slevu oproti ceně přímo u jazykovky.

Verka.Nem

Díky za info, to zní skvěle, mrknu na to a něco vyberu ;)