Radomír.cz

Byla by dobrá tato dovolená?

http://m.ckvt­.cz/hotel-grbalj-budva-cerna-hora/

Nejlepší odpověď
suaeda

Nevypadá to špatně. Ale ještě bych si sehnal na internetu více informací o cestovce a samozřejmě o hotelu. Černá Hora by mne také lákala. Co nemusím a čemu se vyhnu je Chorvatsko.

Další odpovědi
Drap

Pro někoho ano pro jiného ne. Záleží na tom, co kdo upřednostňuje a vyhledává

petra15

Ale pokud vím, tak do „Jugoslávie“ jezdí jen lidi bez penez, nebot tam nemají píscité pláze, ale jen kamenité, a tak je to levné…Jed opravdu radsi nekam jinam…

Kelt

Černou Horu nemusím, a nejel bych tam, ale kdybys mi to všechno zaplatil, tak jedu.

NikkiHeat

Na Černou Horu jsem slyšel docela negativa. Udajně otravně žebrající děcka, somring apod. Tak radši ověřit než litovat.