smoulinkaq

Ahoj bracha mi poslal z dovolene fotky a jak mi to poslál ukazuje se mi soubor bily obdelnik co stým je?

Nejlepší odpověď
badisko

je to ve fotmatu ktery tvuj Pc bezne neotevira …kliknu na ten obdelnik pravym tlacitkem misi a po otevreni okna zvol Uplne dole vlastnosti ..dej nam vedet jaky ty je typ.....nebo klikni pravym a po otevreni okna dej otevrit v programu …a tam vyber program ktery mas urcen na fotky atd …proste se ti jen nedari inicializovat ten soubor …kdyz napises co je to za format …tak urcite prijdem na to v cem to otevrit …
Doplňuji:
je to pomerne bezne pokud ti na otevirani fotek ..video souboru ..programu atd ..chubi patricny soft…nebo jen neni spravne nastaven…hned tam neni potreba instalovat jinej program na prohlizeni a spravu fotek..

Další odpovědi
Bedy

Zkuste si nainstalovat program IrfanView, ten otevře snad všechny obrázky. Ke stažení z http://www.slu­necnice.cz/sw/ir­fanview/ Najdete tam i češtinu.
Při instalaci odmítněte Google Toolbar.

Je ale taky možné, že se mohlo pokazit něco cestou.