Markyss

Poradíte, co bych měla jíst, aby mne u přijímání potravy nebolely afty?

Včera se mi vytvořily 4 bolavé afty na jazyku a jeden, který se mi vytvořil na špičce jazyka mi zabraňuje jist či pít, pomůžete mi prosím, co bych měla jist, aby mne přijímání potravy tolik nebolelo?

Nejlepší odpověď
Šidlo

afty sú brutus…

chodte k lekárke, nech vám predpíše dačo na imunitu.....ak máte nejakú chronickú chorobu určite si vypýtajte dačo na imunitu!

a potom len kloktadlo proti bolesti.....a čakať

a jedlo asi kaše, puding a polievky.....

Další odpovědi
UltraFan

Afty jsou mršky… taky s nimi mám časté problémy :) Já si na ně dávám fialovou vodičku a jídlo se hold musí přetrpět 🙂 Nejlepší je jíst jogurty nebo kaše. Neboj, do týdne jsou pryč 🙂

mosoj

Solcoseryl.

http://www.gi­galekarna.cz/pro­dukt/solcoseryl-oralni-pasta-5g/?q=solcose­ryl&utm_source=sklik&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=G%2b+2011-10-02&utm_term=sol­coseryl

sesednizkola

Neudelala se ti nahodou aftozni stomatitida? To je taky pecka, vydrzel jsem k vuli ni pres tyden vubec nic nejist a ani jsem nemel hlad, kdyz jsem jen trosku ucitil tu silenou bolest tak me hned presel. Je to ale skvele resitelne. Jdi do lekarny a rekni at ti daji na afty lek, staci rict, ze je to lahvicka a kdyz tim co v ni je potrete aft, vytvori se na nem takovy bily film a aft prestane byt citit. Je to opravdu skvely lek, jmeno nevzpomenu. Cervena lahvicka malinka. Pak uz te afty nikdy nebudou otravovat.