led

Aforizmus: Len patológ dokáže zobrať rozum do hrsti.

1 – Ako tomu rozumieť?
2 – Prečo mi teda hovoria: zober rozum do hrsti, keď nie som patolog?

Odpovědi
anonym

jen patolog ho umí vzít tak aby ho nepoškodil ještě víc,my když ho vemem do ruky tak většinou vymyslíme hroznou kravinu,mluvím hlavně za sebe

Miroslavst

Pretože nevedia čo si.
Okrem toho aj ten palológ môže zobrať iba mozog, v tom ale nemusí byť rozum.

tom004

I když jsi přesvědčen,že to co chceš udělat je správné,raději to ještě promysli. Může to být právě naopak.