Žanny

Aerofikační sandály

Můžete mi někdo poradit, kde se dají sehnat aerofikační sandály na provzdušnění trávníku? Marně hledám jakýkoliv odkaz na toto zboží. V e-shopech je nikde nemají. V D-MAILU jsem je kdysi viděla, ale teď bohužel předělávají své webovky. Nemá někdo tel. číslo nebo nějaký odkaz,kde by tuhle věc měli k dostání? Děkuji vám předem za pomoc :)

Odpovědi
anonym

Např.: http://www.mo­jenakupy.cz/nas­lapove-ocelove-hroty-na-kultivovani-travniku~z7016500­.html , jsou skladem…
Akorát se domnívám, že šikovný kutil je vyrobí i levněji – a přímo ´na míru´.
😉