Advent a pohoda…

Svítíte svíčkami na adventních věncích? Hořící věnec se dá použít i jinak;
http://bydleni­.idnes.cz/hori­ci-zaclony-znici-cely-byt-podivejte-se-na-video-fxp-/panelakovy-byt.asp?c=A080612_­132201_dum_sta­vime_rez

Nejlepší odpověď
anonym

kdybych si pořídila adventní věnec se svíčkami mám po pohodě,moje děti by se změnili v pyrotechniky,tak máme malý věneček bez svíček

Další odpovědi
fofbal

Tady bych odpověděl- Advent cosi znamená. Připomínat, prožívat se to dá , k blížícím se dnům klonit s pokorou, také se to dá. Tak to totiž praktikovali i naši předkové. Někdy třeba na svíčku neměli a na dvéře si Adventbí věnce dávali