pepe88

Adolf Hitler stavěl létající talíř, pak to všechno odcestovalo do Ruska. Proč nechce Rusko do EU?

A Adolf Hitler přežil ve Venezuele nebo tam někde,byli důkazy to sem i já čuměl.

Původní neotázka

Adolf Hitler stavěl létající talíř,pak to všechno odcestovalo do Ruska,proč nechce Rusko do EU?

--
Vkládejte prosím jasné a přesné dotazy.

Nejlepší odpověď
dubraro

Létající talíř určitě nestavěl Hitler, ale nějací letečtí konstruktéři.
Neodcestovalo všechno do Ruska, o výsledky německého výzkumu se podělili Američané s Rusy víceméně rovným dílem.
Rusko by možná i chtělo ale EU nechce Rusko. Nedalo by se tak snadno ovládat.

Další odpovědi
gecco

Proč nechce Rusko do EU???
😁
No – jednak EU nechce Rusko, to bude asi prioritní, Rusko nemá v kultivované Evropě místo…
😉
A ruští politikové – naopak – nehodlají prosadit a respektovat zákony, podle nichž EU funguje…
___________
Pokud jde o Hitlerovi létající talíře – jde o nijak nepotvrzené domněnky…
___________
A to, že Hitler přežil – no, možné to je, ale jednak je to – v podstatě – fuk; druhak už je – v podstatě s jistotou, mrtev tak či tak…
😉

led

Táto otázka mi pripadá, ako keď Čapkov pes a mačka piekli narodeninovú tortu, z každého niečo. Nazvala by som to „otázka zvedavého dieťaťa na jeden nádych“ Preto aj moja odpoveď bude taká iná, detská …
´Jedného daždivého dňa si malý Áda podľa ABC mladého modelára postavil lietajúci tanier. Tanier tíško lietal po izbe a keď zvedavý vietor otvoril okno, tanier vyletel von a odletel z izby do sveta. Vietor sa s ním pohrával, letel s ním tu na Západ, tu na Juh, až ho zrazu položil na kamennú dlažbu Červeného námesta v Moskve pred malého Jozefa. Ádo sa pokúsil prísť pre svoju hračku, ale s hanbou ho odohnali bez hračky. Prešiel čas, doba sa zmenila, ľudia sa zmenili, vytvorila sa silná EU, ale hračka naďalej ostala v rukách Jozefových nasledovníkov. Dodnes platí, čo je raz v Rusku, patrí Rusku. Malý Voloďa vyrástol, ale hračku si nedá zobrať ani za nevestu z EU. ´
Tak a teraz milý pepe88, pekne zavrí očka a nechaj si snívať…
PS.
Never všetkému, čo tvrdia médiá, čo hovorí tá suseda oproti a spolužiaci v škôlke.