leporela22

adobe reader

mám v programu adobe reader smlouvu a potřebuju z ní udělat obrázek jpg nevíte jak?
děkuji

Odpovědi
Sůwa

Pokud by se vešla na monitor ( třeba i zmenšená ), dá se udělat screen pomocí klávesy Print screen, vložit třeba do malování a na uložit jako… a zvolit JPG (JPEG). Dál s ní pak zacházet jako s každým obrázkem. Pokud by stačil výřez, používám program Gadwin Print screen a k jeho ovládání jsem volila kombinaci kláves ( na př. CTRL + Print Screen ), abych o možnost sejmutí celé obrazovky nepřišla.

Michal Kole

Asi budete muset použít nějaký plugin. Nativně to Adobe Reader neumí