hippeace

adobe flash stále padá

už jsem prošla snad všechna fora kde se o tom psalo ale nikde se nedořešili konce nemáte nějaký fígl padá mi to každou pů hodinu a počítač se vždy na 5 minut sekne už mne to nebaví

Odpovědi
bolak

  1. Odinstalovat Revo installerem.
  2. Vyčistit disk, buď windowsáckým čističem nebo ccleanerem, případně programem advanced systemcare
  3. Pročistit registry
  4. Zkusit scandisk a checkdisk
  5. Projet PC antivirem (+malweare+adware)
  6. Restartovat PC
  7. Nainstalovat adobe flash

Po tomhle už by to mělo všechno šlapat, je to ryhclejší vzít všechno najednou než zjišťovat příčinu.

Pokud mi to i tak blblo, zkontrolovat ovladače grafiky jestli nejsou zastaralý, teplotu jádra grafický karty a teplotu procesoru (pokud bude vysoká tak se mrknout jestli se točej větráky). Pokud nezabere ani tohle, tak zkusit obnovu systému do doby kdy to ještě fungovalo. Kdyby nezabralo ani tohle, tak založit novej účet ve win a překopírovat si do něj plochu, dokumetny, záložky z prohlížečů a ostatní důležitý věci. A pokud by nepomohlo ani tohle, tak jedině už reinstall celýho systému :)