Avatar uživatele
Tw!st

Adobe flash player na iOS ( + otázka na jailbreak )

dobrý den, mám aplikaci na svém iPodu touch 4.gen která potřebuje flash player ale ten v app store není, nedá se flash player sehnat na můj iPod nějak jinak nebo existuje nějaká aplikace co by ho vynahradila ? díky. jo ještě mám jednu otázku, můj iPod má iOS 6.0.1 ale Siri ani 3D mapy tam nemám, jak se to tam dá nainstalovat ? slyšel jsem něco o jailbraeku ale nenašel žádnej návod jak přes jailbreak nainstalovat ty 3D mapy a siri ? jo a ještě přes jailbreak jde nějak prej získat placený aplikace zdarma dali by ste mi prosím nějakej odkaz na návod ( pokud možno česky ) nebo mi to tu můžete ten postup napsat. díky předem

Doplňuji:
Jo je aplikace která potřebuje flash player a to shakes & Fidget, jde to sice i bez toho ale kazdou chvili se to vypne. krome toho i nejaky funkce na internetu. jo a ten odkaz, tam jsem nenasel to co jsem psal :/ ale díky za snahu

Upravil/a: Tw!st

Zajímavá 0 před 4130 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
JanRadovan

Máte aplikaci na iOS, která potřebuje flash? To se mi nezdá, Apple by si do app storu nepustil nic, kde je potřeba flash.

O jailbreaku je spousta článků třeba na diskuzích http://forum.ip­hone.cz/viewfo­rum.php?f=129

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marek.29

Ohledně JB je to na delší diskusi.. zkuste mi napsat na marek.29(zavi­náč)seznam.cz a pořešíme co vás zajímá ;) je to asi jako kdyby ste se zeptal co to je chemie..
Doplňuji:
a chtěl objasnit celý školní předmět

Upravil/a: marek.29

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek