Tw!st

Adobe flash player na iOS ( + otázka na jailbreak )

dobrý den, mám aplikaci na svém iPodu touch 4.gen která potřebuje flash player ale ten v app store není, nedá se flash player sehnat na můj iPod nějak jinak nebo existuje nějaká aplikace co by ho vynahradila ? díky. jo ještě mám jednu otázku, můj iPod má iOS 6.0.1 ale Siri ani 3D mapy tam nemám, jak se to tam dá nainstalovat ? slyšel jsem něco o jailbraeku ale nenašel žádnej návod jak přes jailbreak nainstalovat ty 3D mapy a siri ? jo a ještě přes jailbreak jde nějak prej získat placený aplikace zdarma dali by ste mi prosím nějakej odkaz na návod ( pokud možno česky ) nebo mi to tu můžete ten postup napsat. díky předem

Doplňuji:
Jo je aplikace která potřebuje flash player a to shakes & Fidget, jde to sice i bez toho ale kazdou chvili se to vypne. krome toho i nejaky funkce na internetu. jo a ten odkaz, tam jsem nenasel to co jsem psal :/ ale díky za snahu

Odpovědi
JanRadovan

Máte aplikaci na iOS, která potřebuje flash? To se mi nezdá, Apple by si do app storu nepustil nic, kde je potřeba flash.

O jailbreaku je spousta článků třeba na diskuzích http://forum.ip­hone.cz/viewfo­rum.php?f=129

marek.29

Ohledně JB je to na delší diskusi.. zkuste mi napsat na marek.29(zavi­náč)seznam.cz a pořešíme co vás zajímá ;) je to asi jako kdyby ste se zeptal co to je chemie..
Doplňuji:
a chtěl objasnit celý školní předmět