arygnoc

administrátori riadia: mažú a mažú

neviem ako dlho to tu vydrží.
vkladám celý e-mail:

Vaše odpověď:

nútite aj v pizzerii personál jesť pizzu, zmrzlinára jesť zmrzlinu, chirurga rezať si vlastný slepák a hrobára, aby sa pochoval? (atď. atď. atď. )

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

vadíte niekde niečo proti kódexu?
Doplňuji:
hm, hľadám a hľadám a nenachádzam tú otázku.
Mám pocit, že išlo o otázku od koleho niečo o predaji bazénov.
Že by otázku zmazal?

Inak by neškodilo, keby admini napísali aj od koho a aká otázka to bola, že?

Nejlepší odpověď
Ar

Arygnoc, opravdu to byla otázka od Michala K. a jak jinak ohledně bazénu.
Jinak na můj „vkus“ by klidně mohli mazat víc, je tady opravdu dost „smysluplných“ otázek, které jsou na smáznutí.
Chtějí-li z této poradny udělat opravdu solidní servr, kde člověk najde skutečnou radu, jiná možnost není. Pokud to nechají vznikne poradna pro 1–5 třídu základní školy a to nejspíš nebylo v úmyslu při založení Odpovědi.cz

Další odpovědi
led

Adminovia žijú a vedia písať? To som rada.
Mne ešte neodpovedali na mail. Kto vie aká je lehota na odpoveď…

www

  1. Neznám otázku, nemohu proto posoudit odpověď
  2. Nemažou admini, ale uživatelé s oprávněním, otázka zmizí ihned.
  3. To co přijde pak, je pavěděpodobně jen oznámení po dodatečném schválení adminy a kdo ví, jestli vůbec to čtou.

Zkušenost
Doplňuji:
Osobně ten příchozí mail o odstranění toho, nebo onoho považuji zase jen za systémovou hlášku. Celý tento server je stavěn jaksi samoobslužně, s minimálním úsilím a náklady provozovatele, aby nějak fungoval pokud možno „sám“ 😉

Drap

Samozřejmě, taky mi přišla spousta podobných mailů. Nedělají to admini, jsem přesvědčen že to ani nečtou, ale některý samozvaný moralista. Na to si časem zvykneš. Nebo třeba se tvá odpověď jevila některému vyvolenému jako chatovací.
Osobně neshledávám nic závadného, pamatuji si ji i při otázce. Spíše ta otázka byla popdle mne tak trochu ujetá.

iceT

Otázku znám,tak vím,o čem byla řeč.Pravda,jsem si nevšimla,že by se tenhle příspěvek smazal,ale osobně na něm nic závažného neshledávám.Můj názor je ten,že odpověď byla pro mě vtipná.

bolak

Podle soukroméh archívu doktora ej, šlo o otázku:

„Jak mám v prodejně bazénů poprosit prodavačku, aby do skočila šipku do bazénu přeplavala na druhou stranu ?“ založenou Míšou Žbluňkem 20.5.2012 v 18:53.

Otázka byla smazána komplet celá, takže patrně nejsi na vině :)