Ad Aware aktualizace

Na starší nainstalované verzi Ad Aware v češtině nejde aktualizace je novější verze z češtinou ke stažení nebo mohu starou verzi používat i bez aktualizace?

Nejlepší odpověď
mosoj

Bez aktualizace databáze je to k ničemu.
Také jej používám, honem se na to podívám. Většinou to chce nainstalovat novější verzi.
Také se mi abgrade několikrát nabízel, ale zatím to vše šlapalo.
Tak mám Ad Aware fre, nabízí to abgrade ale aktualizace databáze Spaware funguje.
A s tou češtinou to bude hodně stará verze. Ta je v PC k ničemu.

Další odpovědi
Hykam

Taky jsem používal Ad Aware ale od verze ke které nebyla k dispozici čeština jsem přešel na Advanced SystemCare a jsem nad míru spokojen.