Ačopče-máte někdo zkušenosti s pěstováním a recepty na úpravu?

Letos jí určitě zasadím,ale co potom?

Nejlepší odpověď
hanulka11

známá ačokču předloni zasadila prvně nevěděla co s ní měla pár plodů pak dostala recepty na špenáít a na lečo a další dobroty a loni již zasadila víc sazenic a utvořila z nich stěnu pěkně ji jich narostlo…pořádná úroda, tak lečo sterilovala, plody dávala do zeleninových pomazánek , listy připravovala do salátů a tepelně je opracovávala vymýšlela dobtoty i plody naložila na sladkokyselo jako okurky …najdu co mám uloženo a vložím

http://achoch­a.unas.cz/