leporela22

acne v 17 je to normální

Je to normální že ještě v 17 mám acne na obličeji a docela dost snad jedinej??

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano, znám lidi, kteří ho mají i třeba ve 20. Akné často souvisí se životosprávou, takže by to chtělo kouknout na jídelníček – moc nesolit, nekořenit, nejíst tučná jídla, nekouřit a nepít alkohol a důležité je ta místa udržovat čistá – tak chce to mýt, mýt a mýt. Pokud to nepomáhá, tak pak sáhnout po přípravcích nebo ideálně jít za kožním lékařem, který napíše opravdu dobré prostředky, které opravdu s akné zacvičí.

Další odpovědi
anonym

Já mám před důchodem a mám jej také, ale dá se s tím žít. 🙂
Doplňuji:
A jak píše Bedy. Má pravdu!

marci1

Jestli máš na mysli „akné“ tak to může přetrvávat až do 20–23 let.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ak­n%C3%A9

zelezo1983

Me je 30 a taky sem tam nejakyho dobana na ksichte mam a co jako