Libuška123

Ach ta láska! Poraďte co s tím!

Ahoj holky!(v případě i kluci) Mám straně suprového kluka který je hodný, milý, upřímný atd. prostě boží!!! Teda aspoň pro mě, když se delší dobu nevidíme tak se mi po něm stýská, ale když jsem u něj tak je mi to divný říct. Např. ,, Konečně tě vidím, mě se tak stýskalo!´´

Nejlepší odpověď
petra15

Mám být odhodlaná, protože to tak u vztahu občas chdí.

Ale proboha proc je ti to divný ríct ? Hezky mu to vyklop, jak ho más ráda, nebo se to jeste u neho zacne taky takovým smerem vyvíjet. (a takového uz treba nikdy nenajdes)

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Rozchod!

Doplňuji:
Zvláštní otázka – Zvláštní anketa.

hanny 2

Mám být odhodlaná, protože to tak u vztahu občas chdí.

Opravdu vím o čem mluvíš!!!

denca21

Mám být odhodlaná, protože to tak u vztahu občas chdí.

anonym

Mám být odhodlaná, protože to tak u vztahu občas chdí.

Doplňuji:
Udělej to co cítíš,je to vždy nejlepší volba,láska je láska a nic jí neporučí
Jugar