Stephanie

Acer aspire 5742 nabíječka

Prosím vás potřebuji co nejrychleji sehnat adaptér na notebook Acer aspire 5742. Kde se dá sehnat a koupit? předem děkuji za odpovědi. :)

Odpovědi
cochee

No v první řadě v obchodech, kde prodávají notebooky; taky v eshopech s notebooky, tam to asi ale nebude „co nejrychleji.“ Adaptéry jsou obvykle použitelné pro hodně různých modelů jednoho výrobce, mívají někdy – většinou – speciál konektor, který způsobí nepoužitelnost u jiného výrobce ntb. Existují i univerzální adaptéry, s nastavitelným napětím a sadou vyměnitelných konektorů, ale samozřejmě jsou dražší než neuniverzální.