jamescolion

Acer Aspire 5349-B814G50Mnkk na hry ?

cau potrebuju vedet jestli bych rozjel na tomhle rozjel bad company 2 a WoW

Odpovědi
Manex

Obávám se , že na tomhle PC by jsi měl možná problémy i se source enginem :). Wowko by ti tam mohlo běžet např. wotlk. Cata a mist of pandaria jsem nezkoušel a ani nevím jaký má nároky takže v tomhle netuším. Ten Battlefield Bad Company 2 bohužel opravdu nespustíš :)

Na něčem jako je tohle → http://www.al­za.cz/toshiba-satellite-c850-178-cerny-d346527.htm ← by jsi to mohl spustit :)