Drap

Ač je neděle, tak musím všem, kteří to nevědí, oznámit tuto smutnou zprávu.

http://letecka­posta.cz/394547494
Doplňuji:
Nemohu za zpoždění. Jsem celkově opožděný a bydlím na vzdálené vesnici. Dívím se všem těm, co jim to tolik překáží, že otázku jednoduše nesmáznou,. Vždyď to umíte.

Nejlepší odpověď
anonym

Neustále sem vkládáš s půlročním zpožděním odkazy na to, co většina z nás už dávno dostala v inflaci přeposílaných mailů.
Ostatním by bylo trapné sem tahat pseudospamy a hoaxy.
Navíc otázka nemá otazník, nač se vlastně tážeš?
Doplňuji:
Po marných snahách jsem se snažil obrnit tolerancí a pár týdnů nereagovat.
Ovšem, když už se i ctihodná Annas (někdejší ochránkyně pořádků), nechala zviklat k rezignaci a sama se občas zapojovala do kecacích blábolů a žvástů, příslovečná poslední kapka poháru přetekla.
ad ocko v diskuzi, připomínky pravidel nejsou nijak osobně podbarveny, platí pro všechny, nikoho nevyhánějí, jsou jen pokusem o návrat k původnímu smyslu Odpovědí, tj. užitečné a praktické odpovědi pro všechny, nic víc, ani míň.
Vždyť je tak jednoduché, registrací jsme se všichni zavázali respektovat nějaká pravidla, to je takový problém dodržet vlastní závazek?
3 roky se to tu opakovaně řeší, ale někteří asi slyšet nedokáží.
A takové obavy o 1 dušičku, aby se náhodou neurazila, když je tu 15 tisíc uživatelů?
To bys také omlouvala řidiče, co by ti na červené porazil dítě?

Další odpovědi
tom004

Vidím,že Dr.Axl mne předběhl,takže jenom doplním. Když už je ta neděle,zkus najít něco pozitivního.

anonym

Drape, docela jsi mne vyděsil. Tenhle soubor už tu běhá tak dva roky, ne-li déle. Já se lekla, že přicházíš s nějakou jobovkou jako barbakan, že končíš a podobně. Věř mi, to už bych nerozdýchala.
Máš dneska svůj den, už jsi mne vytočil podruhé. Předpokládám, že nechtě.
Ale máš pravdu, hodně často to vypadá, že čím výše, tím je „zdravého rozumu“ méně. Že by to bylo nedostatkem kyslíku ve vyšších sférách? A nebude v tom případě prospěšné poslat celou politickou špičku do Tibetu?

bolak

Pan Letecká Pošta opět v akci :)

www

Podporuji názor Dr.A., současně ukládám výpis z Podmínek tohoto serveru, platného pro VŠECHNY uživatele:
„Odpovědi.cz umožňují:
Vkládat otázky
2. Vkládat odpovědi na otázky
3. Hodnotit otázky a odpovědi“
Doplňuji:
Omluva za chyby moje i T9, opravuji hlavně: „vkládám“ ne ukládám ☹.

briketka10

nic si z toho nedělej mě to nevadí já jsem spokojená to spálení mi připomnělo tu myšku, jak jsem se s ní trápila tejden a sama vlezla do pasti, připálila se o mikrovlnku !
na každého jednou dojde :)

anonym

  1. Reakce jsou určeny i pro ostatní komunitu.
  2. Mazání je až nejzazší náprava závadné otázky. Logický postup je závadným příspěvkům předcházet a jednoduše je nevkládat.

anonym

Upřímně vzato pánové, dostali jste mne do kouta.
Teď sedím u PC a přemýšlím, co si s tím Vaším nadělením počít.
Souhlasím s Dr. Axlem, www a s dalšími názory. Na druhé straně respektuji i kodex Odpovědí.cz. a respektuji také způsob práce drapa. Není škodlivý a není jednoznačně ani špatný – je prostě „drapovský“.
Ráda bych „opalcovala“ všechny názory, ale nevím, zda je to správné.
Něčím jsme „otrávili“ barbakana. S Drapem tvořil dvojici, která to tu svým způsobem zpestřovala a bylo tu přece jenom méně nudy.
Zastávám názor, že by odpovědi měly mít jinou, t.j.vyšší, úroveň. Měly by ji mít také způsobem kladení otázek, ale hlavně úrovní reakcí na otázky.
Pokud následuje na otázku jenom zesměšňování a urážení, mělo by se řešit především takové jednání.
Na některé dotazy je okamžitou reakcí „studená sprcha“ hned z několika stran.
Někomu naopak projdou bohapusté bláboly a žvásty o ničem. Tak kde je měřítko, kterým se tu budeme řídit a od kdy zavedeme pravidla, která budou platit pro všechny?
Pokud drapa budeme sekýrovat, aby leteckou poštu vynechal, určitě najde způsob, jak být zdejší komunitě prospěšný. Byla bych jen nerada, aby se nechal znechutit a také skončil.
Uvědomme si jedno – admini tu za nás pořádek nejspíš neudělají a je důležité, aby tu alespoň někdo z registrovsných zůstal.
Stále si stěžujeme na upadající úroveň. Dobře, tak co s tím uděláme?

www

Neuděláme s tím nic, takhle to má provozovatel nastaveno a dokonce ani není povinen pravidelně cokoliv kontrolovat.
Osobně nechci nikoho znechutit ani odradit, spíše přesvědčit k jakémusi kompromisu, nebo aby to bylo únosné a nebylo mnohdy až triviálně hloupé.
Bohužel tyto stránky jsou z důvodu vyšší návštěvnosti jaksi skloubeny s chatem a ten není nijak oddělen od vlastních odpovědí. ☹

anonym

Díky. Přiznám se, že je mi z toho dost smutno. Taky jsem od tohoto serveru čekala víc.