bolak

Aby myš nedrhla…

Prodává se něco jako sou ty filcový podložky na nohy vod židle, i na myš, aby mi nedrhla když jezdí po stole?

(psací stoly z dřevotřísky zřejmě nejsou to pravý vořechový, s tímhle už gembird taknějak nepočítal)
Doplňuji:
Podložku nechci, jsem zásadně proti podložkám. Čtete někdo alespoň občas celé znění otázky?

Zespod myši bejvaj takový 4 vystouplý tentononce, já bych je potřeboval překrejt něčím hladkým, co by pěkně klouzalo po stole. Z jedný strany hladký, z druhý aby to šlo nalepit.

Nejlepší odpověď
mosoj

Aby myš nedrhla mám podložku a aby nezdrhla mám kocoura.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pouzivate-podlozku-pod-mys

Další odpovědi
meTTax

Podložka pod myš?
http://podlozky-pod-mys.heureka.cz/

Capik166

Pokud myslíš něco, co nasadíš zespodu na myš a jezdíš i stim, tak asi ne. Muselo by se to vyrábět přesně na model myší…Pokud si nevyhovuje obyčejná podložka, kup si nějakou velkou přes půlku stolu..

RedC22

Dají se koupit různý samolepící pásky, které mají spešl povrch, aby minimalizovali suočinitel smykového tření. (Vždycky jsem to považoval za jednu z těch zbytečností, která je určena jen pro tahání peněz z rádoby hráčů. Ale že by to nakonec přeci jen k něčemu bylo?)

Zdroj: http://www.czc­.cz/padsurfers-mysi/produkty

baghira

A nestačí udržovat ty 4 vystouplý tentononce v čistotě? (Nebo desku stolu?)

manon

bolak: Oceňuji Tvůj dnes mimořádně vytříbený cit pro hovorový jazyk a jeho přepis do psané podoby :D

bolak

A samozřejmě to musí bejt dostatečně tenký, aby na stůl dosáhnul paprsek.

mosoj

Samozřejmě, že se prodávají různé filcové samolepicí terčíky.
Můžeš na př. v OBI já osobně kupuji do zásoby za pár šupů u Lidla.
A teď to hlavní zkusil jsem silnou 1 mm a výkon světelné diody ( nevím jak laserové – je nedostatečný i při tom oddálení 1 mm).
S takovou myší praštíš o zeď.

bolak

No to sem právě teď uďál, a bez terčíku!!
A druhá se proletí zřejmě za chvíli, pořád se trhá a funguje normálně jenom když ji o půl milimetru nadzvihnu. A na heuréce ji hodnotilo 6 lidí a měla 100%.

bolak

No to sem právě teď uďál, a bez terčíku!!
A druhá se proletí zřejmě za chvíli, pořád se trhá a funguje normálně jenom když ji o půl milimetru nadzvihnu. A na heuréce ji hodnotilo 6 lidí a měla 100%.

mosoj

Tak vo co GO. Já používám zásadně bezdrátové ( nemám chuť se oběsit na kabelech). Zřejmě mají slabší výkon diod kvůli bateriím. Já mám ale průhlednou nalepovací podložku, takže ani nevím že ji mám na stole.

mosoj

Jinak pořádná myš má plastový kluzák již z výroby a s touto tloušťkou je počítáno při výkonu diody.

mosoj

Pok také existují samolepicí oboustranné pásky. Takže pomocí ní nalepit kus látky. To snad bude tenčí než 1 mm.