Avatar uživatele
bolak

Aby myš nedrhla…

Prodává se něco jako sou ty filcový podložky na nohy vod židle, i na myš, aby mi nedrhla když jezdí po stole?

(psací stoly z dřevotřísky zřejmě nejsou to pravý vořechový, s tímhle už gembird taknějak nepočítal)
Doplňuji:
Podložku nechci, jsem zásadně proti podložkám. Čtete někdo alespoň občas celé znění otázky?

Zespod myši bejvaj takový 4 vystouplý tentononce, já bych je potřeboval překrejt něčím hladkým, co by pěkně klouzalo po stole. Z jedný strany hladký, z druhý aby to šlo nalepit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? manon před 4269 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Aby myš nedrhla mám podložku a aby nezdrhla mám kocoura.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pouzivate-podlozku-pod-mys

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
meTTax

Podložka pod myš?
http://podlozky-pod-mys.heureka.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Capik166

Pokud myslíš něco, co nasadíš zespodu na myš a jezdíš i stim, tak asi ne. Muselo by se to vyrábět přesně na model myší…Pokud si nevyhovuje obyčejná podložka, kup si nějakou velkou přes půlku stolu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Dají se koupit různý samolepící pásky, které mají spešl povrch, aby minimalizovali suočinitel smykového tření. (Vždycky jsem to považoval za jednu z těch zbytečností, která je určena jen pro tahání peněz z rádoby hráčů. Ale že by to nakonec přeci jen k něčemu bylo?)

Zdroj: http://www.czc­.cz/padsurfers-mysi/produkty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

A nestačí udržovat ty 4 vystouplý tentononce v čistotě? (Nebo desku stolu?)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

bolak: Oceňuji Tvůj dnes mimořádně vytříbený cit pro hovorový jazyk a jeho přepis do psané podoby :D

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A samozřejmě to musí bejt dostatečně tenký, aby na stůl dosáhnul paprsek.

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Samozřejmě, že se prodávají různé filcové samolepicí terčíky.
Můžeš na př. v OBI já osobně kupuji do zásoby za pár šupů u Lidla.
A teď to hlavní zkusil jsem silnou 1 mm a výkon světelné diody ( nevím jak laserové – je nedostatečný i při tom oddálení 1 mm).
S takovou myší praštíš o zeď.

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No to sem právě teď uďál, a bez terčíku!!
A druhá se proletí zřejmě za chvíli, pořád se trhá a funguje normálně jenom když ji o půl milimetru nadzvihnu. A na heuréce ji hodnotilo 6 lidí a měla 100%.

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No to sem právě teď uďál, a bez terčíku!!
A druhá se proletí zřejmě za chvíli, pořád se trhá a funguje normálně jenom když ji o půl milimetru nadzvihnu. A na heuréce ji hodnotilo 6 lidí a měla 100%.

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Tak vo co GO. Já používám zásadně bezdrátové ( nemám chuť se oběsit na kabelech). Zřejmě mají slabší výkon diod kvůli bateriím. Já mám ale průhlednou nalepovací podložku, takže ani nevím že ji mám na stole.

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Jinak pořádná myš má plastový kluzák již z výroby a s touto tloušťkou je počítáno při výkonu diody.

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Pok také existují samolepicí oboustranné pásky. Takže pomocí ní nalepit kus látky. To snad bude tenčí než 1 mm.

před 4269 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet