marťa382

Absolvovali jste někdy kurz angličtiny? A pomohl vám?

Chtěla bych o prázdninách navštěvovat nějaký kurz na zlepšení angličtiny. Absolvovali jste někdy něco takového? A pokud ano, jak vám pomohl?

Nejlepší odpověď
arygnoc

absolvoval, nepomohol.
najlepší kurz je v Anglicku (rozumej v Británii) alebo v krajnie, kde sa anglicky hovorí, žiť.

Další odpovědi
Syd

Měla jsem kurz přípravy k maturitě, jsem přesvědčená že pomoh. Určitě je ale vždycky lepší si jazyk „zažít“ v anglicky mluvící zemi, kde před ním nemáš kam „utýct“ a chtě nechtě ho používáš celej den. Spolužák měl čtyřky z angličtiny, odjel na 7 měsíců na jazykovej pobyt do Austrálie a když se vrátil, mluvil prakticky plynně.

Kric.ouwner

No jak zde píší že odjet jen tak do anglicky mluvící zemi není zas tak dobrý nápad , a hned ti napíšu proč , jelikož i já jsem tam odjel a mnoho mých známých ale pokaď neumíš pořádně gramatiku pak ti to bude dělat problémy ( teda pokaď z toho například budeš maturovat ) v normálním životě ti to určit pomůže a to velice dobře , ale jestli to potřebuješ do školy nejdřív se nauč pořádně gramatiku a pak odjeď …