tencosepta

Dnes se mi jen tak už dvakrát vypnul notebook. Může to být tím, že se asi 4 hodiny přehřívá, nebo je za tím něco víc?

Stručně – neska se mi jen tak už dvakrát vypnul notebook. Může to být tím, že se asi 4 hodiny přehřívá, nebo je za tím něco víc? Něco větší? Děsivější? Mocnější? Mám Win 8 Acer Aspire E-512.
Doplňuji:
Děkuji, ještě bych se chtěl zeptat, jak vyčistit některá zapadlá místa, jako jsou třeba ta pod klávesnicí, nechce se mi z opatrnosti vydlubávat tlačítka. Jestli nijak, tak aspoň řekněte, jak se zbavit molekul vzduchu.

Odpovědi
Questman

Doporučuji ti nainstalovat si sw na měření teplot hw (např. AIDA64 či její starší verze AIDA32 či Everest) a podle naměřených hodnot si vyvodit důsledek sám/sama :)

huxa

Ano, klidně větší, děsivější a mocnější, neboť vypnutí při přehřívání je jen taková dětská hra, jako porovnávat sex s dětským hraním si na doktory. Vypnutí při přehřívání je čistě bezpečnostní jev a snadno tomu předejdeš vyčištěním notebooku od prachu, chladící podložkou, popř. menší zátěží. Teploty můžeš kontrolovat v mnoha programech.
Vzhledem k dnešnímu počasí bych za problémem doopravdy viděl moc energetické molekuly vzduchu.
Doplňuji:
Vzduchu podtlakem; vytvořením vákua.