Avatar uživatele
tencosepta

Dnes se mi jen tak už dvakrát vypnul notebook. Může to být tím, že se asi 4 hodiny přehřívá, nebo je za tím něco víc?

Stručně – neska se mi jen tak už dvakrát vypnul notebook. Může to být tím, že se asi 4 hodiny přehřívá, nebo je za tím něco víc? Něco větší? Děsivější? Mocnější? Mám Win 8 Acer Aspire E-512.
Doplňuji:
Děkuji, ještě bych se chtěl zeptat, jak vyčistit některá zapadlá místa, jako jsou třeba ta pod klávesnicí, nechce se mi z opatrnosti vydlubávat tlačítka. Jestli nijak, tak aspoň řekněte, jak se zbavit molekul vzduchu.

Zajímavá 0 před 3602 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Questman

Doporučuji ti nainstalovat si sw na měření teplot hw (např. AIDA64 či její starší verze AIDA32 či Everest) a podle naměřených hodnot si vyvodit důsledek sám/sama :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Ano, klidně větší, děsivější a mocnější, neboť vypnutí při přehřívání je jen taková dětská hra, jako porovnávat sex s dětským hraním si na doktory. Vypnutí při přehřívání je čistě bezpečnostní jev a snadno tomu předejdeš vyčištěním notebooku od prachu, chladící podložkou, popř. menší zátěží. Teploty můžeš kontrolovat v mnoha programech.
Vzhledem k dnešnímu počasí bych za problémem doopravdy viděl moc energetické molekuly vzduchu.
Doplňuji:
Vzduchu podtlakem; vytvořením vákua.

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek