martinecek20

Aaplikace provádějící…

Dobrý den potřebuji nějakou aplikaci která by mačkala šipku nahoru neznáte nějakou takovou ? znám ghost mouse ale ten jen natáčí kliky a pohyb myši.budu vám vděčný :)

Nejlepší odpověď
bolak

Jitbit Macro Recorder

Najdeš ho třeba na uložto. Zmáčkneš normálně „record“, pak nacvakáš pár šipek nahoru, stopneš nahrávání a v tom editačním okně ty šipky skopíruješ několikrát pod sebe, takže v konečný fázi, až to uložíš a načteč, to bude vypadat tak, jako kdybys pořád dokola mačkal šipku nahoru.