AAC formát

Dobrý den koupil sem si konzoli Nintendo dsi ve které je i slot na sd karty kdyz nahraji na sd kartu hudbu která musí byt ve formatu AAC ale nevím co je AAC ani jak to mam nahrát kdyz Nintendo nemá zádný USB vstup jenom ten slot na SD děkuji za odpověd na email

Odpovědi
hem

Hudbu ve formátu AAC musíte nahrát na SD kartu. Tj. potřebujete SD kartu a čtečku SD karet ve Vašem notebooku / PC. Hudbu můžete do formátu AAC převést následujícím programem:

Zdroj: www.slunecnice­.cz/sw/power-amr-mp3-audio-converter/