aduska111

A znovu the sims 3

mám problém zároveň z the sims a z počítačem no spíše notebookem zapnu the sims hraju necelých 10 – 12 min a pak se mi to najednou vypne celý notebook taky úplně se mi to prostě vypne co mám dělat ???

Odpovědi
beer

A znovu tedy navštiv The Sims 3 fórum. Hráči řeknou vše-včetně nároků na PC i další postupy z vlastních zkušeností:

Zdroj: http://forum.the­sims2.cz/

Reuef

Vezmi vysavac a vysaj z nej prach…pokud to nepomuze tak navstiv servis aby ti ten notebook poradne vycistili na takovych 70% se ti prehriva

Bedy

Takže jak již tu někdo psal – vyfoukat prach. Buď použijte vysavač a nebo si vemte notebook ven, vezměte si kumpičku nebo stlačený vzduch a vyfoukejte to takhle.
Důležité je taky to, zda-li notebook vůbec splňuje požadavky pro hraní hry. Notebook není určen pro hraní „velkých“ náročných her, protože se snadno přehřeje a hlavně není tak výkonný, nepodporuje některé technologie, atd.

Hlavně se vyvarujte používáním různých zázračných optimizérů, zrychlovadel, tunidel a různých zázračných čističů, jako je například Advanced SystemCare, Ashampoo WinOptimizer, Tune Up Utilities, Glary Utilities, Zrychlení počítače, SpeedUp MyPC, atd.
Tím nechci říct, abyste si notebook občas nevyčistila od nějakého bordelu – jednou za 14 dní doporučuju vyčistit disk a registr programme CCleaner, který není agresivní jako výše uvedené, mám s ním dobré zkušenosti, nikdo mi nikdy nedonesl rozhašený počítač po použití CCleaneru. Při instalaci odmítněte Google Chrome/toolbar, bude-li nabízen.

Určitě aspoň jednou za měsíc proveďte defragmentaci disku (máte-li SSD disk, tak ten prosím nedefragmentujte). Na defragmentaci disku můžete použít buď systémový program Defragmentace disku (najdete v Start-Programy-příslušenství-Systémové nástroje) nebo program Defraggler (při instalaci odmítněte Google Chrome/toolbar, bude-li nabízen).

Jinak pokud se notebook takhle zasekává nebo je pomalejší (dlouho startuje, atd.), tak mi klidně sem (nebo do diskuze) vložte výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok s tím výpisem. Celý výpis v tom otevřeném Poznámkovém bloku zkopírujte a vložte sem.

Ono v 99% případů vždycky najdu nějakou potvoru v počítači, co mi ukáže Hijackthis.