A že si nikdo nevzpomněl na "dvojčata ?!

Je na tom,co je v odkazu ,zblo pravdy ?

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kon­spira%C4%8Dn%C3­%AD_teorie_o_%C3%BA­toc%C3%ADch_z_11­._z%C3%A1%C5%99%C3%AD

Nejlepší odpověď
www

Jak nevzpoměl? Na netu je to od včerejška, v TV jsem to ve 12 taky viděl 😉.
Doplňuji:
Jistě, konspiračními teoriemi na vše se zabývá jen určitá, omezená skupina lidí. To je dnes jakási „móda“, která už mne, po ověření faktů, nijak neoslovuje..

Další odpovědi
Drap

Vzpomněl jsem si, co se konspiračních teorií týče, tak je spousta lidí zavrhuje a tvrdí že oficiální stanoviska jsou pravdivá. Jak to bylo doopravdy se stejně asi nedozvíme a různým vládním prohlášením se ,jak víme ze zkušenosti taky nedá vždy plně důvěřovat. Lépe asi o tom , a podobných věcech moc nepřemýšlet, protože se dozvídáme jen to co se mocným tohoto světa hodí.

hanulka11

co se změní- jestli je to pravda nebo není…nic – život těm obětem nikdo nevrátí a ta hrůza co se stala – tu mají všichni v paměti . Nechme je v klidu a nepitvejme to znovu.

RyuzakiKate

http://www.2kgs­.com/wp-content/upload­s/2010/09/twin-towers.jpg

annas

Já slyšela ráno v rozhlase. Říkala jsem si, zda někdo tuto událsot připomene.

anonym

Další páchnoucí porce servility.
(Co je to událsot?)

anonym

Jak vidíš,připomněl!

briketka10

včera měla moje kočička rok výročí co mi zemřela, tak jsem taky už od rána poslouchala rádio a těm teoriím věřím mám hodně nahraných záběrů, když byly události čerstvé a aktuální a lidé tomu věřili..
těch obětí mi je, ale též líto..