Avatar uživatele
anonym

A že si nikdo nevzpomněl na "dvojčata ?!

Je na tom,co je v odkazu ,zblo pravdy ?

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kon­spira%C4%8Dn%C3­%AD_teorie_o_%C3%BA­toc%C3%ADch_z_11­._z%C3%A1%C5%99%C3%AD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, johana 56, Drap, briketka10 před 4238 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Jak nevzpoměl? Na netu je to od včerejška, v TV jsem to ve 12 taky viděl 😉.
Doplňuji:
Jistě, konspiračními teoriemi na vše se zabývá jen určitá, omezená skupina lidí. To je dnes jakási „móda“, která už mne, po ověření faktů, nijak neoslovuje..

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vzpomněl jsem si, co se konspiračních teorií týče, tak je spousta lidí zavrhuje a tvrdí že oficiální stanoviska jsou pravdivá. Jak to bylo doopravdy se stejně asi nedozvíme a různým vládním prohlášením se ,jak víme ze zkušenosti taky nedá vždy plně důvěřovat. Lépe asi o tom , a podobných věcech moc nepřemýšlet, protože se dozvídáme jen to co se mocným tohoto světa hodí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

co se změní- jestli je to pravda nebo není…nic – život těm obětem nikdo nevrátí a ta hrůza co se stala – tu mají všichni v paměti . Nechme je v klidu a nepitvejme to znovu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

http://www.2kgs­.com/wp-content/upload­s/2010/09/twin-towers.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Já slyšela ráno v rozhlase. Říkala jsem si, zda někdo tuto událsot připomene.

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Další páchnoucí porce servility.
(Co je to událsot?)

před 4237 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak vidíš,připomněl!

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

včera měla moje kočička rok výročí co mi zemřela, tak jsem taky už od rána poslouchala rádio a těm teoriím věřím mám hodně nahraných záběrů, když byly události čerstvé a aktuální a lidé tomu věřili..
těch obětí mi je, ale též líto..

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek