arygnoc

a že pes není nebezpečný [tentokrát nadsázka]

http://www.ka­tastrofy.com/scrip­ts/index.php?id_nad=­24426

Nejlepší odpověď
anonym

To v Americe by majitelka vysoudila na výrobci sta tisíce dolarů.
V Evropském kontextu lze jen dodat, neberte doslava krimi seriály.
TV používá triky a draze vycvičená zvířata. Pokud se ale amatér nechá inspirovat, končí to neúspěšným pokusem o nápodobu Komisaře Rexe.

Další odpovědi
Berušinka

=D =D =D
Spíš bych to svedla na mobil, co má mobil co hořet, když ho nezapálim =D =D =D

Chudáček pejsek, ten z toho musel mít hrůzu.

dědapetr

Ti lidi jsou hrozní když dávají psovi na hraní mobil.Nebo ho chtěli vycvičit telefonovat.