Adula.57

a warriors heart

Je tento film v češtině nebo angličtině?

http://www.uloz­to.cz/11899624­/a-warriors-heart-2011-dvdscr-eko-avi

Nejlepší odpověď
SeptikB

Na ČSFD to má

  1. anglický název
  2. jen 15 hodnocení a žádné komentáře
  3. chybějící datum vydání DVD

Z toho lze usoudit, že čeština pro tento film ještě nebyla vytvořena. A soudě podle komentářů, asi ani vytvořena nebude (v nejbližších letech), protože tohle žádný trhák není. Při zběžném hledání jsem nenašel ani titulky. Holt (snad to tady po předchozích otázkách píšu správně) prostě smůla… ANEBO si to prostě stáhni a uvidíš 😉

Další odpovědi
Rufus

Na ČSDF je ale český trailer s titulky, tak zkus stáhnou z Uložto a uvidíš…
…tak to ani nestahuj, je to jen v původním znění…bohužel…