halamka99

A vy byste je zaměstnali ve své firmě?

To byste se nebáli, že se něco ztratí? – jasně krást mohou i bílí, ale rád bych věděl, kolik % romů krade a kolik %bílých krade.
A nakonec, když ho přistihnete při krádeži a on vám řekne, že ho tím diskriminujete – zajímavé
Doplňuji:
to mělo být k předchozí otázce jako odpověď

Nejlepší odpověď
Terryle

Těžká otázka a těžko na ni upřímně odpovědět.
Asi bych to posuzovala přísně individuálně – jak by se mi ten člověk jevil při pohovoru. Pokud by byl na práci kvalifikovaný a měl slušné předchozí zkušenosti, zkusila bych to. Nebo by o tu práci musel jevit velký zájem. Pokud by ho neměl, bez výčitek ho odmítnu – stejně jako bílého…
Nicméně kdybych se jednou spálila, asi bych si už u dalších uchazečů stejné národnosti dala pozor. Nesmí se zaměňovat diskriminace a opatrnost na základě zkušenosti…

Další odpovědi
arygnoc

ano.

ale to bych musel být vlastníkem uranových dolů, z kterých se nedá vyfárat.