briketka10

a Venkovan má už zlato blahopřejte se mnou !!

Nejlepší odpověď
Terryle

Venkovane, připojuju se a taky gratuluju. Zlato Vám právem patří. Dík za všecky přínosné a k zamyšlení vedoucí odpovědi a ať Vás to tu baví i nadále!

Další odpovědi
tom004

Tak ještě jednou.Gratuluji.

aramah

Také blahopřeji ke zlatu..

anonym

Haló venkovane, blahopřeji do daleké ciziny, jen se potvrzuje má prognóza, byť tvá cesta byla lemována různými srandičkami nad statistický průměr.
Naštěstí jsem na poslední chvíli zabránil prospěchářským machinacím briketky, která by se na tobě obohatila – viz předchozí otázka.

venkovan

Moc vám všem děkuji.
Byl jsem teď duchem někde jinde – lámu si hlavičku jak udělat pozvánku pro veřejnost na jednu zajímavou besedu a ejhle – body naskákaly rychleji než jsem čekal.
Takže jestli dovolíte – budu se sem tam snažit do toho 100 000 bodů. Občas vážně, občas srandičkami, občas i rýpnutím. Tak jak nám to ten život naservíruje.
A kdyby se briketka obohatila na mojí maličkosti – tak proč jí to nedopřát – jde i o ten nápad. Ale myslím, že to bylo víc upřímné, než o obohacení.

Drap

Připojuji se ke gratulacím a pžeji mnoho zajímavých otázek a skvělých odpovědí

Deli

Gratuluji! 🙂

hanny 2

Venkovane,takže MOC GRATULUJI!!!Doběhl jste to dřív než já a já jsem to zaspala!

casey

Samozrejme se pripojuji ke gratulacim a Venkovanovi preji ke zlatu vse nej.

MILAN1961

PŘIPOJUJI SE KE GRATULACI

zl@tk@

Gratuluji i já.

annas

Také se připojuji ke gratulaci.