kropitko

A to musejí mít revizi i komíny na chatách??

A co když tam ti lidé nejezdí?
Nebo mají dům a nebydlí tam, tak tam ani netopí,,,

Nejlepší odpověď
panenka

Mojému strýcovi který má chatu v Jeseníkách kominík řekl,že i když tam je jen občas revizi na komin si udělat musí že i když topil třeba před rokem je tam usazený bordel a když by po delší době zatopil že by se mohlo něco stát.

Další odpovědi
vagra

Kropitko,obávám se,že vůbec nezáleží na tom, jestli tam jezdí,nebo ne.Ta povinost tam jednoznačně je…

hanulka11

zde jsem našla.....
http://budejo­vice.idnes.cz/ko­miniky-potrebuji-i-chatari-o-vikendech-jim-ale-budou-muset-priplatit-1mi-/budejovice-zpravy.asp?c=A101116_­103142_budejo­vice-zpravy_pp

dudu

Pravidelné revizi podléhají i komíny od plynových spotřebičů s výjimkou odvětrávání Wafek. Nepoužívané komíny musejí být opatřeny stříškou proti dešti a zaevidovány, že jsou mimo provoz.

http://www.ces­kestavby.cz/clan­ky/od-11-2011-jsou-kontroly-kominu-povinne-18920.html

venkovan

Já bych to neřešil. Hasiči okolo Vltavy jsou nadšeni když mohou jezdit hasit chaty. Nebýt takových požárů, tak by si ani s auty po lese nezajezdili.