Avatar uživatele
anonym

A ted neco pro kucharinky…

a kuchare. Zabyvate se radi slozitym postupem k vareni,nebo to omezujete na polotovary a rychlovky?
Doplňuji:
Sbiram recepty do pohadkove knihy,ale takove,co autor vytvoril sam a je mozne,ze se v knize objevite.Mate zajem,staci doplnit odpoved.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Většinou experimentuji,no a to hold někdy trvá déle…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já ráda vařím, dost experimentuji, ale mé jídlo je dietní. Strávníci si mé pokrmy a moučníky pochvalují. I když v poslední době jsem pečení sladkostí omezila. Nyní sbírám recepty z internetu, kdysi jsem kuchařky kupovala třeba jen kvůli jednomu neobvyklému receptu. Když mě recept zaujme, vyzkouším. Cutná-li, zařadím do své kuchařky a udělám znova. Někdy se stane, že prohlásím – nikdy více. Co nemám ráda je spojení masa s ovocem. Rovněž dodržuji zásadu – nekombinuji zeleninu s ovocem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Myslím si,že když už vaříte doma a máte na vaření čas,jako například já,tak používání polotovarů neschvaluji.Není nadto,když si všechny suroviny připravíte,očis­títe,nakrájíte,u­vaříte tak,jak to vyžaduje receptura a pak v klídku s manželkou/ro­dinou,kamarády/ vychutnáte.
Chápu a obdivuji pracující ženy,které dopřávají svým rodinám domácí stravu a uchýlí se k polotovarům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Jak kdy. Záleží to na náladě, času a množství potravin. Když mám čas a náladu, klidně udělám něco složitého. Nějakou tu rychlovku si udělám pro sebe, když je manžel v práci a já jsem sama doma. Naopak když přijde návštěva, tak to si dám hodně záležet a nedělá mi problém vařit i od osmi od rána. Takže vařit něco složitého mi vůbec nedělá nevadí. Vařím hrozně ráda a s chutí 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

tak ráda vyzkouším i nové recepty.
raději dělám dobré,rychle a ne moc pracné.
co se týka pečení ráda peču placky,babovky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Podle potřeby,také záleží pro koho vařím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek