A ted neco pro kucharinky…

a kuchare. Zabyvate se radi slozitym postupem k vareni,nebo to omezujete na polotovary a rychlovky?
Doplňuji:
Sbiram recepty do pohadkove knihy,ale takove,co autor vytvoril sam a je mozne,ze se v knize objevite.Mate zajem,staci doplnit odpoved.

Nejlepší odpověď
kropitko

Většinou experimentuji,no a to hold někdy trvá déle…:-)

Další odpovědi
annas

Já ráda vařím, dost experimentuji, ale mé jídlo je dietní. Strávníci si mé pokrmy a moučníky pochvalují. I když v poslední době jsem pečení sladkostí omezila. Nyní sbírám recepty z internetu, kdysi jsem kuchařky kupovala třeba jen kvůli jednomu neobvyklému receptu. Když mě recept zaujme, vyzkouším. Cutná-li, zařadím do své kuchařky a udělám znova. Někdy se stane, že prohlásím – nikdy více. Co nemám ráda je spojení masa s ovocem. Rovněž dodržuji zásadu – nekombinuji zeleninu s ovocem.

vagra

Myslím si,že když už vaříte doma a máte na vaření čas,jako například já,tak používání polotovarů neschvaluji.Není nadto,když si všechny suroviny připravíte,očis­títe,nakrájíte,u­vaříte tak,jak to vyžaduje receptura a pak v klídku s manželkou/ro­dinou,kamarády/ vychutnáte.
Chápu a obdivuji pracující ženy,které dopřávají svým rodinám domácí stravu a uchýlí se k polotovarům.

Jahoda

Jak kdy. Záleží to na náladě, času a množství potravin. Když mám čas a náladu, klidně udělám něco složitého. Nějakou tu rychlovku si udělám pro sebe, když je manžel v práci a já jsem sama doma. Naopak když přijde návštěva, tak to si dám hodně záležet a nedělá mi problém vařit i od osmi od rána. Takže vařit něco složitého mi vůbec nedělá nevadí. Vařím hrozně ráda a s chutí 😁

Nave

tak ráda vyzkouším i nové recepty.
raději dělám dobré,rychle a ne moc pracné.
co se týka pečení ráda peču placky,babovky…

Michal

Podle potřeby,také záleží pro koho vařím.