zjentek

Proč mají ženy dokonalých křivek luxusní SUV? Vypadá to, že ranným pěstováním křivek si ženy jakoby modelují vůz né?

Jak to, že mladá žena, která si šla pro nášup do výdejny na DOKONALÝ křivky v momentě, když bohové už někde jinde darem rozdávali ROZUM, jede VŽDYCKY v luxusním SUV??? :o
Je to pravda, dá se to ověřit před shopping parkem ..kdekoli, nejvíc v neděli :o
Doplňuji:
tak to vypadá, že ranným pěstováním křivek si ženy jakoby modelují vůz né? ..jelikož se ukazuje, že ty jeřábnice maj úplně stejně rozumu, jako ty SUV řidičky (důkaz- řízení techniky)a přitom nemaj SUV ..i když důvod může být i ten, že ty jeřábnice zase nemaj tolik času na shopping.
Ještě by mě zajímala malá anketní odpověď: Může za to více:
za á- banky a konzum,
za b- chlap
??? díky :o

Nejlepší odpověď
anonym

A na co by bylo „jeřábnici“, v tý „průmyslový hale“, libovolný auto?? – ještě by se jí tam na ně prášilo…
😁

Další odpovědi
dudu

Proč dostávají takové prachy třeba naši mizerní fotbalisté nebo řada bídných herců ze seriálu a reklam? Přece proto, že je společnost ochotna jim je dát. Na podobném principu fungují i zmíněné sexbomby. Jako součást inventáře si je někdo vydržuje. Po čase jsou pak, podobně jako ojetiny „prodány“ kamsi do frcu nebo se zamilují a vdají za nějakého pracháče nad hrobem.

Rocker

Protože bohatý podnikatel si raději vydržuje mladou štíhlou blondýnu,než vypasenou ošklivou stařenu:-)

petra15

Nepsaný zákon, který byl schválen celým svetem, zní takto :

„Zena má být hezká, a muz bohatý.“

A kdyz se koukneme na zeny, které po tricítce kynou jako ovocné knedlíky, tak si pomyslíme svoje…: zádný SUV, ale kabinka na jerábu – od rána do vecera:-)xD

A jednoznacne za to nemuze ani banka ani chlap, nýbrz ten, co rozdával krásu. A kdyz uz budes v nedeli na tom parkovisti , tak nakoukni taky do drogerie – tam to uvidís, jak se zeny tímto zákonem rídí. xD

A kdyz se tem andelum z SUV zlomí krídla — letí dál — na kosteti ( to vís, dnes je to o flexibilite) xD

Tesí mne, ze sledujes dodrzování bozích zákonu.:-)xD. Nedávno jsi mel otázku s ukamenováním (ridicky SUV ?), no tak uz jses trochu zlepsil:-)xD

zjentek

hele, lidi, moje původní otázka zněla, proč ty SUVéčka nemaj taky ty jeřábnice ..a ten, kdo mi ji komplet celou překopal, trpí zřejmě nedostatkem dobrých nápadů, když si je musí tvořit z těch mých ..a proto taky to tady vypadá, jak to vypadá. Je mi to fuk, jenom ze mě proboha nedělejte úpravou mých otázek toho uhlazeného magůrka, když já jsem tady za debila a za tím si stojím. Jinak za vše, co se týká mé tvorby- nemáte zač ,O

zjentek

jo a je v kodexu něco o tom, že otázky návštěvníků mohou být stylizovány a případně tím může být měněn i jejich význam? Prosím o odkaz, přehlíd jsem to :o

zzzzz

A čím jiným by podle tebe měla jezdit? Favoritem? Dokonalé křivky je třeba opečovávat a chránit. SUV je lepší ochrana než Favorit.
Navíc když zapadneš ve sněhu atd. tak ty dokonalé křivky to auto nevytlačí, to se hned 4×4 hodí:-))) To silná jeřábnice, ta si poradí i bez čtyřkolky:-))))
Také mám SUV, a vepředu i bezpečnostní rám, heč. Luxusní se dalo nazvat tak před více než deseti lety, dnes ho nazývám veteránem:-))))))
Takže ty teď místo dokonalých křivek zveš na drink jeřábnice:-oooooooooooo

zjentek

tak vidíš že se neptám zbytečně ..a to mi ještě nikdo neodpověděl na tu zásadní anketní otázku ,)

zjentek

to nee, jeřábnice dlabu, ale jen jsem se tady tak nahlas zamyslel, v čem je ten islámskej přístup k ženě tak špatnej? Né? Vždyť je to jasný a tak jednoduchý a hlavně nejsou potíže ..o parkingu ani nemluvě ,)

zzzzz

A víš co je zázrak, když s tím SUV umí zaparkovat alespoň na 2 místa, někdy se dokážou postavit přes 4 místa:-DDDDDD

zjentek

tak vidíš že se neptám zbytečně ..a to mi ještě nikdo neodpověděl na tu zásadní anketní otázku ,)Vepište odpověď…

zjentek

dudu: zamilují- chápu :o

gagaga

zjentek..a vy to poznate podle dokonalych krivek..jestli slecna rozum ma, nebo nema ? :)
ja takove znam ( i virtualni ) , ktere krasavice rozhodne nejsou a ten mozek jim taky moc nenarostl
ehm..ehm .. : vlastni zdroj
faktem ale je, ze i osklivka muze jezdit mercedesem S Klasse ! :p

  • iv-

zjentek

no jistě ..ošklivku v S Audině jsem viděl jednou, a to bylo v živým přenosu, jak to někde v USA ukradla a poldové ji pak na výpadovce rozstříleli ..jo a ty nepoznáš podle pohledu do očí, která je debil a která rozum má? ..tak to máš blbé!! No a ten druhej popisovanej pohled (ten bez pýchy) právě na shopping parkingu, plným SUVéček, úplně není, prostě duševně prázdno ..tam se jenom mezi plechy proplétaj mátohy bez rozmyslu a s bradou vzhůru vůbec nevěděj, kam jdou ..tam normální řidič ani nejede(já tam včera zabloudil kvůli špatný navigaci), tam jsou i mekdonaldy a stárbaksy, to byl úplně jinej svět :o

zjentek

a to fakt jako nepoznáš tu pýchu? Normální lidi to nevidí jako já? To přeci nemusíš ani koukat do očí ..vem si taková bohemica ..ta měla pýchu v každym druhym slově a to stačí číst a víš to, to nemusíš člověka jezdit poznávat osobně né? Tak mi netvrď, že na shopping park se vydá rozumná žena jenom kvůli objevení bodu G, kterej je na konci slova šopping :o

gagaga

dudu..i vy si myslite, ze kazde luxusni auto musi nejaka dama " dostat " ?
ne, ze bych ja takovy " darek " nebrala, ale nak mi ho porad jeste nikdo nenabidl..musim si na nej opravdu vzdy vydelat sama ;(

  • iv-

dudu

Nemyslím., vždyť jsem měl možnost se řadou ambiciozních, atraktivních a úspěšných profesionálek setkat a jednat. Dodnes jsem si však nevyjasnil, zda jsem z nich občas neměl dobrý pocit kvůli přílišnému respektu nebo naopak nezdravému despektu k nim. Např. Vás pak paní gagaga, coby úspěšnou podnikatelku řídící meďoura s celokoženým interiérem od vaší firmy, mám přímo před očima.

gagaga

:-*
muzu Vam pres an. poslat fotecku :)

  • iv-

zjentek

já taky- kufr meďáka plný zbytečností, wifin, triček a tak ..a čurokap

gagaga

:)

petra15

no tak curokap uz más…protoze ses zavcas postavil do fronty, kdyz buh rozdával…tak co jeste chces, chlape ?

zjentek

co to povídáš? Já jsem bůh a rozdávám ..ty stojíš frontu, jezdíš v SUV a ohromuješ tím kolegyně, co maj doma trošku menší bohy ..jasný? Takhle je to totiž od boha ..a ne jak tvrdí gagaga, že si tady bude v klidu a beztrestně vydělávat :o ..,)

gagaga

;p
nenene zjentek..mate to cely popleteny !
bohove jsme uplne vsichni :p
at uz majitele suvecek, nebo ne …
:p

petra15

ty jsi ale cetl ten muj príspevek s tím nepsaným zákonem ? s tím bohem a rozdáváním nemám jinak zádný problém…je to tak. Pýcha se delí na tu pravou, aristokratickou – a tu prolétskou, ceskou…:-)
Ted ale nechápu, proc by si gagaga nemohla vydelávat…Kazdý vydelává tam, kde se nachází. Nacházís-li se na hnojisti, tak si nesmís stezovat:-)xD

zjentek

i ty hloupá, to je nejúrodnější místo ..právě že z hnojiště do SUV je to skok dolů, do odtokovýho žlabu ,)

zjentek

no vidělat ..a nebo potom ty křivky natrénovat