patt

A po jaké. Době mi může přijít exekuce když prestanu v bance zplacet půjčku když na ni nebudu MIT?

Nejlepší odpověď
www

Neřeš případnou exekuci, ale splácení půjčky!!!
Až je exekuce, může být pozdě už jen proto, že exekuci může provádět někdo jiný, než banka a přijdete možná o střechu nad hlavou!
Doplňuji:
Volíš úplně nejhorší variantu ‚mrtvý brouk‘. Takové mají exekutoři nejraději a smlsnou si. Nejen zaplatíš nekompromisně ze zabavených nemovitostí, věcí ap. bance, ale také provizi exekutorům, penále atd., dluh může být totiž pak i násobně větší ☹

Další odpovědi
postcd

Doba by měla záležet na tom, jak to má banka nastavené v obchodních podmínkách, smlouva o půjčce atd. Jakmile je ta doba překročena banka / nebankovní firma to předává firmě, která dluhy vymáhá, např. exekutor. Ten vás vybírá exekucí části výplaty, vybavení domácnosti kde se vyskytujete, byt, dům, dokud danou částku nevymůže, případně se nedostanete do takového stavu že již není co vymoci.