Kelt

A platí tento Chrudošův výrok nebo ne?

Dále Chrudoš prohlásil o ženách: Dlouhé vlasy krátký rozum.
Má některá z dam, akademický titul, maturitu, a přitom nosí, nebo nosila dlouhé vlasy v době studia? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

Nejsem sice dáma, ale akademický titul mám a dlouhé vlasy jsem v době studia nosil.

Další odpovědi
Funna

Určitě platí, vždyť to řekl chlap 😛…celý život mám dlouhé vlasy a takže samozřejmě i krátký rozum .-)…

marci1

Mám a nosila. Prosím. 🙂

zjentek

souhlas s marci1 ..já už taky viděl krásnou chytrou

nnn1

Já mám dlouhé vlasy celý život a nebýt nemoci, tak bych nejspíš měla na to jít na VŠ (na ZŠ jsem se nemusela moc učit, stačilo ve škole poslouchat – když tedy nepočítám jazyky, na ty jsem tzv. levá).

Lamalam

Titul mám, vlasy nosím celý život krátké.