Avatar uživatele
hanny 2

A otázka pro ženy!Dokázali by se o sebe postarat vaši manželé/partne­ři,kdyby se na čas ocitli bez vaší přítomnosti?

Doplňuji:
Drape,ty jsi žena????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Michal Kole, tom004, Natee, briketka10 před 4490 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Bez problémů, můj manžel by se postaral o sebe, děti i dům. Možná by nebylo vytřeno a možná by nenakrmil rybičky, ale zvládl by to. (Dokázal mi to, když jsem byla v nemocnici.)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jistě umí si poradit se vším.Ale semnou by to nemuselo dopadnout nejlíp :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Keď musia, tak prežijú.
„Aj Dalibora naučila nouze housti“

PS. vítam Drapa medzi ženami :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zcela bez problémů. Již několikrát jsem se na nějaký čas vzdálil a nebyl žádný problém

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jestli si jednou nějakýho najdu, tak to bude takovej, kterej se o sebe a o domácnost dovede postarat TAKY sám. Absolutně nejsem pečovatelskej typ, nemám ty sklony, nebaví mě to, štvou mě nekonečný a neustále se opakující domácí práce.
Samozřejmě, pokud má ten druhý hodně práce a já mám zrovna čas, udělám společné práce za nás oba. Když je nemocný, postarám se, samozřejmě. Ale totéž čekám i z druhé strany.
Já se o sebe postarám a chci partnera, který bude na mé úrovni, tedy to dokáže taky. Jinak by to nemohl být můj partner, nevážila bych si ho a vztah půjde do háje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ano manžel se stará i když jsem doma a když nejsem je to perfektní a stará se i o mé květiny jak venku tak doma

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zl@tk@

Jistě. Chlap, který si neumí uvařit není chlap. Je pravda, že spotřeba nádobí roste geometrickou řadou, ale přípravek, po kterém jsou jeho ruce hebké to zvládne. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek