hanny 2

A otázka pro ženy!Dokázali by se o sebe postarat vaši manželé/partne­ři,kdyby se na čas ocitli bez vaší přítomnosti?

Doplňuji:
Drape,ty jsi žena????

Nejlepší odpověď
Deli

Bez problémů, můj manžel by se postaral o sebe, děti i dům. Možná by nebylo vytřeno a možná by nenakrmil rybičky, ale zvládl by to. (Dokázal mi to, když jsem byla v nemocnici.)

Další odpovědi
aramah

Jistě umí si poradit se vším.Ale semnou by to nemuselo dopadnout nejlíp :D

led

Keď musia, tak prežijú.
„Aj Dalibora naučila nouze housti“

PS. vítam Drapa medzi ženami :D

Drap

Zcela bez problémů. Již několikrát jsem se na nějaký čas vzdálil a nebyl žádný problém

Terryle

Jestli si jednou nějakýho najdu, tak to bude takovej, kterej se o sebe a o domácnost dovede postarat TAKY sám. Absolutně nejsem pečovatelskej typ, nemám ty sklony, nebaví mě to, štvou mě nekonečný a neustále se opakující domácí práce.
Samozřejmě, pokud má ten druhý hodně práce a já mám zrovna čas, udělám společné práce za nás oba. Když je nemocný, postarám se, samozřejmě. Ale totéž čekám i z druhé strany.
Já se o sebe postarám a chci partnera, který bude na mé úrovni, tedy to dokáže taky. Jinak by to nemohl být můj partner, nevážila bych si ho a vztah půjde do háje.

hanulka11

ano manžel se stará i když jsem doma a když nejsem je to perfektní a stará se i o mé květiny jak venku tak doma

zl@tk@

Jistě. Chlap, který si neumí uvařit není chlap. Je pravda, že spotřeba nádobí roste geometrickou řadou, ale přípravek, po kterém jsou jeho ruce hebké to zvládne. 🙂