landovka1976

A muze utrogestan zabranit rannim nevolnostem??Dekuji za odpoved Kacka

Dobry den 19.11,2013 jsem podstoupila embryotransfer a od te doby jsem nedostala mensruaci.Terminy menstruce byly 27.11. a 28.12. Mohu tedy byt tehotna??Muj lekar mi predepsal utrogestan davka je 3×denne 2tablety zavest do pochvy.Muze utrogestan pozastavit menstruaci uplne??A mohu po utrogestanu spinit do hneda??Dekuji za odpoved.Kacka

Odpovědi
kocour.fous

nezlob se, ale to jestli jsi těhotná ti přeci ukáže těh.test…a jestliže někdo nedostane 2 měsíce menzes aniž by byl těhotný znamená,že něco není v pořádku,,,u­trogestan mě byl podáván v prvnínm trimestru těhotenství na podporu tvorby žlutého tělíska… v případě,že nejsi,doporučuji ti, si nechat vyšetřit štítnou žlázu,která ovlivnuje hormony a takovéto neplechy má v hodně případech na svědomí…