Hakunamatata

A kratkodoby plan B máte?

Třeba když volám kamarádce, jestli semnou půjde na víno, uz mám vymyšleno, co budu dělat, když odmítne. Co reknu v práci, když se zpozdí autobus? Co si objednam, pokud nebude Kofola?

Nejlepší odpověď
beer

Nějak podobně to má přece každý a bez složitého názvu „krátkodobý plán B“.
Jedná se o normální, automatický myšlenkový proces většiny lidí..tedy zdravých ))

Další odpovědi
Funna

Plán B je zálohový plán, když vypadne plán A…takže po nás chceš, bychom měli vymyšlené minimálně 2 plány??
tak já nemám ani jeden…viz předchozí otázka…pokud teda nebereš jako plán…to, že když nepujdu na víno, budu sedět doma…nebo že si místo kofoly objednám něco jiného, podle toho, co mi nabídnou ( já bych si stejně dala pivo, a to mají vždycky .-)…

badisko

ne tyhle malickosti nepalnuji ..:) zda se mi to zbytecne delam to na co mam chut jsem free a tak planovani jde kolem mne …vetsinou to stejne dopadne jinak tak proc se tim zatezovat …neco jineho je dlouhodoby plan …:D
Doplňuji:
:D neco jineho je mutne planovani ..napr : kdyz si clovek neco potrebuje zaridit tak dat sefovi vedet ze nedorazi do fachy nebo ze bude delat z domova nebo premyslet jakou praci zitra bude delat s ohledem na terniny… narocnocnosti pro dany ukol .. dostupnosti lidi atd …takze praci si planuji dost peclive skoro az prilis
osobni zivot to je jak rikam jina ..;D

anonym

Jak kdy, to záleží na důležitosti, to snad každý, když mi budou ty kalhoty od minulého léta velký, vezmu si sukni, tak Je to myšleno? Jestli bude v sobotu hezky, půjdu se naložit do bazénu, v opačném případě budu zas sedět na zadku a šít – třeba…Ale tohle jsou jen ptákoviny, horší jsou ta složitější rozhodnutí, jestli maminka bude nemocná, vezmu si ji k sobě, nebo ji nechám doma a budu denně dojíždět? Jak to bude, když to nebudu fyzicky s ní zvládat, mám říct i bratrovi, který je na opačném konci republiky, nebo krom mě pomůže i nějaká sociální služba? Atd…

zjentek

ke změně u tebe dojde ve chvíli, kdy začneš přemýšlet tak, že myšlenka začne předbíhat i krátkodobé plánování, natož to dlouhodobé. Pak přijdou myšlenky typu: „a má vůbec jakoukoliv z těchto činností smysl udělat?“ ..a toto se stane tvým plánováním. Je to moment, kdy se člověk opravdu mění ..někteří pak hluboce meditují, jiní se mohou klidně i zbláznit ..ale není to tak těžké pochopit ,)

marci1

Krátkodobý plán nemám. Až ta situace nastane, tak ji budu řešit.:-)