huxa

A konečně otázka ke které směřuji-Co byste NEudělali pro miliardu dolarů?

Nejlepší odpověď
anonym

Neudělala bych nic pro miliardu korun, natož pro miliardu dolarů.

Další odpovědi
dudu

Určitě platí, že dolary sice nejsou koruny, ale nakonec také se jedná jen o peníze, ovšem rovněž fakt, že Vaše otázka se velmi blíží problému:
„Kdyby jsme všichni měli v prdeli ryby, musely by vůbec existovat rybníky“.

Elk

Pro milardu dolarů se dá neudělat mnoho věcí, když je člověk soudný.

anonym

Co bych neudělal? Třeba bych kvůli tomu nepracoval. stejně bych to nevydělal, tak nač se dřít. :)

Rocker

Za ty peníze bych si tejden nemyl nohy:-)

Lukasy

Nezabil někoho.