Raduz

a když to neřeší,že mi ho odcizuje??Jí je to jedno,jen aby měla dítě pro sebe

Nejlepší odpověď
rynek878

přítelkyň je na světě dostatek,ale dětí člověk moc nemá

Další odpovědi
kropitko

Tohle je vždy zlé,,co vyzkoušet nějakou poradnu, navštívit odborníka?
A nebo trpělivost, ono dítě časem samo pochopí,,,

ReHu

Buď ať si pořídí své dítě nebo vyměň přítelkyni.

kapka

Já se obávám, že my to tady nevyřešíme a na základě tak malého množství informací, navíc jednostranných, si neuděláme ani správnou představu.
Pomohl by Vám spíše ten odborník v nějaké poradně při Vaší společné osobní návštěvě.