tomy999

A když mám Notebook.

Mám tam jednu zástrčku na ten mikrofon.Tak nevím jestli mi to půjde. Díky.

Nejlepší odpověď
StreeHonzák

na notasovi z prava je tam na cartu a mas tam i 2 kulatý dirky na sluchatka a mikrofon

Další odpovědi
anonym

Třeba ano třeba ne, když by to nešlo tak ten mikrofon běžte vrátit do prodejny, kde jste ho koupil.

panenka

U TOHO MIKROFONU MUSÍŠ MÍT NĚJAKÉ OZNAČENÍ NĚJAKOU POMŮCKU K PŘIPOJENÍ .JÁ JSEM SI NAPŘ:KOUPILA SLUCHÁTKA A KONEC MÁM RŮŽOVÝ TAK JSEM HO NAPOJILA DO RŮŽOVÉ ZÁSTRČKY.POKUD TOHLE NEMÁŠ A NI K TOMU ŽÁDNÝ NÁVOD PROSTĚ TO SKUS A UVIDÍŠ A MĚL BY JSI VŽDY U NOVÝCH VĚCÍ NÁVOD MÍT