Zvědavý

A kdo je autorem těchto citátů?

Záleží na přípravě a pevné vůli to někam dotáhnout. Ale hlavně by vás to mělo bavit. Když navíc kolem sebe máte ty správné lidi, pak už ani nejde o to, kdo skončí první. Ale když se to podaří, a vy si sáhnete na to zlato, tomu se nic nevyrovná.

Vždycky jsem do běhání dával vše. Ať už to bylo při tréninku nebo na tom sebevětším závodě. Ale pokaždé jsem při tom měl na paměti, že některé věci jsou důležitější než vavříny. Fair Play, respekt k soupeři, porozumění.

Moc mě zajímá kdo to vymyslel

Nebo mi chcete říct že něco tak krásného a pravdivého vymysleli nějací blbci s Pisleru ???

Nejlepší odpověď
setapouch

Oba se připisují Zátopkovi.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Mám dojem, že autorem druhého výroku je Emil Zátopek, ovšem dle mého autoři první výroku jsou ti „blbci z Pilsneru.“ (Mimochodem je to tam napsané.)
Doplňuji:
setapouch: Tak dík, to mě velmi zmátlo.