MartinCz11

A jeste jedna otazka.. plati se neco ve smenarnach za smeneni? (Tech 50€ na czk)

Nejlepší odpověď
Lamalam

V některých platí, v jiných neplatí. Mají to napsané na ceduli.

Další odpovědi
jáára

pro tebe bude nejlepší ten supermarket. tam aspoň víš, co máš. a zbytek ti vátěj v českejch. směnárny, pokud to není banka, tak to je verbeš. hlavně v praze
Doplňuji:
eště to můžeš prohnat přes účet. je to asi nejvýhodnější.

da ny

Jistě, směnárny z výměn profitují (mají zisk).
Nebudeš nic platit, jen dostaneš o trochu máně Kč, vše proběhne v rámci transakce/služby.
V mnoha obchodech lze eury platit .).

Pepa25

Někde ano, někde ne. Nejlepší je zeptat se „kolik dostanu za 50€“ a peníze předat, až když dostanu jasnou odpověď.