Gami.Pet

A ještě dotaz ohledně UFO :)

Včera jsem viděla cca 7 objektu ktere NEBLIKALI, svítily bílou barvou a letěli rovnoměrným pohybem asi 3 letěli stejným směrem po různém časovém úseku někde jsem četla že UFO neblika a ještě jsem nějak před měsícem viděla to same vypadalo to jako hvězda a letělo to nikoliv padalo, bylo to okolo 23:00 hod. Mohlo se jednat o UFO? Musí letadlo blikat ?

Odpovědi
arygnoc

samozrejme, že sa mohlo jednať o UFO (neznámy lietajúci predmet), i keď najpravdepodob­nejšie išlo o lietadlo, balón (ale i napr. kŕdeľ vtákov), prípadne i nejakú družicu, alebo nejaký atmosférický jav či optický klam.

zeeue

To, co jsi viděla, pozoruji už delší dobu. Tyto objekty létají po obloze každou noc. Některé jsou rychlé, některé jsou pomalejší. Všechny jsou neslyšitelné. Dříve jsem myslel, že se jedna o družice… jenže družice nemají své světlo (pokud „svítí“ je to odraz slun.světla, a tudíž by měly být vidět, dokud je nezastíní naše planeta a tj. cca do zenitu). Tyto objekty ale září po celou dobu průletu po mnou viditelné části oblohy. A co je nejzajímavější – když na některé posvítíš silnějším laserovým ukazovátkem, velice jasně se na okamžik rozzáří......­.......... Ale dozajista jde jen o „meteorologické balóny“… jako vždy ;)
Doplňuji:
*myslela :D

mojitek

arygnoc : zřejmě jsi jasnovidec…

Reezo

může to být naprosto cokoliv. navíc UFO neznamená mimozemšťany. pouze se tak označuje neidentifikovaný létajicí předmět na obloze. Navíc se může stát spoustu anomálií v atmosféře, různých odrazů a bůhví co ještě 🙂

LadyG

Ano, to už je několik desítek let známo, že nás už i několikrát kontaktovali. Fotek existuje víc než dost a i každý z nás může na večerní obloze dál od města vidět jeden nebo více neblikajících předmětů. Dá se zjistit jestli to není satelit tak, že k tomu vyšlete myšlenku pozdravu a oni se vám na oplátku rozsvítí. Někdy to chce ale trochu důvěry mezi vámi a jimi. Nemusí vám zablikat hned. A myslete pozitivně :)