Avatar uživatele
lexx

A je to ! Rýchlost světla překonána.

Přepisujte učebnice. Já to dycky říkal že to půjde, jinač by sem na Zem ti mimozemšťané nemohli lítat na výlety 3× týdně. Mimochodem, má neutrino nějakou klidovou hmotnost ? Co Vy na to, absolventi ČVUT ?

http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=258361&ar­ticleId=/veda-skoly/250938-einsteinova-teorie-otresena-neutrina-jsou-rychlejsi-nez-svetlo.html&sec­tionId=986

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fcoop, anonym, Lucijej před 4514 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

Já to věděl už od prenatálního stavu 😉.
No,jinak si myslím,že postupem času se budeme dozvídat věci o kterých mluví jenom ti největší „snílci“ kterým se dnes vetšina „odborníků“ zatím jen směje nebo mává nad tím rukou.Osobně si myslím,že lidstvo by bylo už mnohem technicky i jinak dál kdyby používalo více obyčejnýho selskýho rozumu a nelpělo na starých zavedených dogmatech..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

TAKÉ SEM V TO VĚŘIL A BRAL JIŽ OD ŠKOLKY JAKO SAMOZŘEJMOST, ŽE SVĚTLO NENI NEJRYCHLEJŠÍ ČÁASTICE :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

ano, jak píše Led, opravdu se říká, že rychlejší než světlo je jen myšlenka a když se nad tím zamyslíte.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nechápem, že sa vzrušujete takými malými rýchlosťami.
Zobuďte ma, až prekonáte rýchlosť myšlienky. S jej pomocou absolvujem cestu na Proxima Centauri medzi dvoma hltmi kávy.
Zatiaľ mám čas…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Ajťáku, já měla pochybnosti už v jeslích. 🙂

před 4514 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

Nemá smysl se trumfovat,koho TO napadlo nejdřív.
Fakt je, že já měl závažné pochybnosti o tvrzení páně Einsteina v okamžiku,kdy si mě odnášeli z porodnice.

před 4514 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek