Mili @

A jak vycházíte s tchánem?

Můj tchán ani tchyně už roky nežijí.
Ale s tchánem to bylo dobrý, narozdíl od tchýně!
Ta byla „chytrá“ jak rádio…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Ale jo, často se nevidíme, hrozně obdivuji v jeho 90letech ten zájem o všechno dění a má o všem přehled . Je to obdivuhodný člověk.

Další odpovědi
hanjimka

Tchán byl ten nejlepší a nejhodnější dědeček co jsme mohli mít.Svého vnoučka miloval a udělal pro něj všechno.Pomohl nám postavit dům a po mém rozvodu si myslím,že mě měl raději než svého syna.Bohužel už není,ale myslím na něj často.Co by říkal a dělal.

anonym

Neřekl bych – vycházím.
Spíš vybíhám.